Погодні умови змусили п'ятнадцятирічних динамівців Києва на практиці опановувати навички гри у вертикальний футбол.
2 065
30.9
05.04.19 2:44
Нагородження переможців Даймонд Ліги ХФЛ
На стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського відбулося нагородження переможців та призерів Даймонд Ліги ХФЛ.
2 065
10.9
115 дней 1:08
Підготовка до матчу Україна – Словаччина | Тренування перед грою
Збірна України провела фінальне тренування перед важливим матчем чемпіонату Європи проти збірної Словаччини у рамках другого туру групового етапу. Дивіться, як динамівці готуються до гри. Відео: УАФ.
2 063
6
134 дня 5:10
Найкращі Динамівські Голи: Травень 2024-Го
Дивіться найкращі голи усіх динамівських команд, забиті у травні 2024-го _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
2 063
6.9
16.04.19 0:50
ГОРБАЧ робить гольовий почин у Тбілісі!
У столиці Грузії стартував розіграш Кубка Віталія Дараселія за участю U-15 ДИНАМО. У поєдинку з "Феєнордом" ДИНАМО відкриває рахунок на 31 хвилині.
2 062
10.8
89 дней 4:51
ФК «Динамо» та Фонд братів Суркіс відновлять центр у дитячій лікарні «Охматдит»
Футбольний клуб «Динамо» (Київ) та Фонд братів Суркіс підписали меморандум про повне фінансування відновлення центру орфанних захворювань та генної терапії дітей у дитячій лікарні «Охматдит».
2 059
6.1
06.05.21 4:07
ДИНАМО підтримує пацієнтів Київського військового шпиталю
Черговий візит із благодійною місією до Головного військового клінічного госпіталю в м. КИЄВІ.
2 056
5.8
19.09.20 4:10
Еліт-ліга. ДИНАМО Київ U15 - УФК-МЕТАЛ Харків U15 2:2. Голи і коментарі
Академічна група ДЮФШ ДИНАМО U15 (футболісти 2006-го року народження) вдома не змогла перемогти харківський УФК-Метал в ДЮФЛ України.
2 051
11.7
09.11.18 0:30
ДИНАМО Київ - ФК Маріуполь НАЖИВО на нашому каналі!
У неділю, 11 листопада, дивіться пряму трансляцію матчу УПЛ "Динамо" (Київ) - ФК "Маріуполь" на нашому каналі! Приєднуйтесь вже о 16:30 - на Вас чекає передматчева студія з експертом!
2 049
24.1
16.03.17 0:38
ГОЛ!!! «Динамо» U-21 - «Чорноморець» U-21 3:2. Назарій РУСИН!
Молоді динамівці виривають перемогу у додані арбітром хвилини!
2 048
37.6
07.10.17 0:33
Гол! Динамо Київ - Олімпік Донецьк 1:0. Назарій Русин!
Вже на 4-ій хвилині "Динамо" відкриває рахунок! _____________________________________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ!
2 044
33.7
13.04.18 0:38
Гол. U-21. ШАХТАР Донецьк - ДИНАМО Київ 1:0. Артем ДУДІК
"Шахтар" відкриває рахунок на 72-ій хвилині. Матч молодіжних команд «Шахтаря» та «Динамо». Гра відбувається на стадіоні «Княжа-Арена» у смт. Щасливе.
2 043
75.3
07.06.23 2:52
Про підсумки сезону дитячої команди "Динамо" U14
Динамівська команда U14 завершила виступи у Кубку ДЮФЛУ 2023, де грали у віковій категорії U15. Підсумував сезон своїх вихованців тренер ДЮФШ "Динамо" Микола Іщенко.
2 042
8
27.09.16 0:58
Євген ХАЧЕРІДІ: "Будемо стримувати атаки "Бешикташа"
Підпишись на нові відео та трансляції: goo.gl/zWo7De -------------------------------------------------------------------------------------------- Літній тренувальний збір 2016
2 042
29.3
23.04.19 5:06
U-21. Про вольову перемогу ДИНАМО над "Шахтарем"
У черговому турі чемпіонату U-21 підопічні Юрія МОРОЗА на своєму полі здобули вольову перемогу над «Шахтарем».
2 042
14.8
13.12.16 2:26
Артем БЕСЄДІН: "Вилучення дуже вплинуло на гру"
Автор третього голу прокоментував важку гру проти "Шахтаря" і визначальні моменти матчу.
2 041
23.1
27.07.18 0:59
Гол! U-21. Фк Львів - Динамо Київ Дк 1:2. Владислав Калітвінцев!!
Владислав Калітвінцев на 74-ій хвилині виводить динамівців вперед! У матчі 2-го туру Чемпіонату України U-21 київські динамівці на виїзді грають з ФК Львів.
2 039
35.4
27.08.16 1:54
Жуніор МОРАЕС із cім'єю приготували іменну піцу
Бразильський форвард київського "Динамо" Жуніор МОРАЕС випробував себе у новій ролі.
2 034
13.2
18.06.18 3:39
Дюфлу U-14. Динамо - "Чорноморець" - 2:0. Огляд Матчу
Київське "Динамо" U-14 під керівництвом Андрія ФАРТУШНЯКА продовжує перемагати у фінальній стадії ДЮФЛУ.
2 034
19
03.02.18 0:23
Гол! - Dynamo Kyiv - Östersund Fc (Sweden) 1-2 Годдос
1-0 Морозюк (14 хв.) 1-1 Ноурі (31 хв.) 1-2 Годдос (45 хв.) Перший спаринг "Динамо" на заключному етапі підготовки до поновлення сезону.
2 033
75
01.09.18 0:58
Live! U-21. Динамо Київ - Карпати Львів 3:0. Денис Попов!
1:0 Ісаєнко (29 хв.), 2:0 Ісаєнко (45+1 хв.), 3:0 Попов (56 хв.) Матч 7-го туру Чемпіонату U-21 "Динамо" - "Карпати". Гра відбувається на полі НТБ Динамо в Конча-Заспі.
2 029
23.8
31.05.19 2:45
Промова Ігора КОСТЮКА до чемпіонів України U-19!
Після завершального матчу чемпіонського сезону старший тренер звернувся до своїх підопічних. ___ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
2 028
7.3
22.04.17 1:46
U-19. «Олімпік» Донецьк - «Динамо» Київ 0:3. ОГЛЯД МАТЧУ
Голи: 0:1 М. Шапаренко (10 хв.), 0:2 автогол (21 хв.), 0:3 Д. Янаков (72 хв.)
2 026
27.8
24.04.16 0:58
Чемпіонський гол "Динамо"!
Завдяки голу Жуніора Мораес, який приніс перемогу у 23-му турі Ліги Парі-Матч на НСК «Олімпійський» в матчі з полтавською «Ворсклою», динамівці достроково, за три тури до завершення поточної
2 024
15.3
27.03.15 2:14
Сидорчук зустрівся зі студентами Київського коледжу зв'язку
Підписуйтесь на наш канал: goo.gl/zWo7De Дивіться наші відео: Тренувальний збір в Іспанії: goo.gl/3n2vk2 Матчі: goo.gl/mT61n5 Події: goo.gl/gXJ6TE Коментарі
2 023
17
20.06.17 1:45
Руслан НЕЩЕРЕТ: "Шанси на фінал...50 на 50!"
Після поразки від запорізького "Металурга" воротар U-16 ФК "Динамо" (Київ) розповів про причини невдачі та поділився думкою про півфінальний матч із "Дніпром".