18 Дек 2014
создан
211 дней 2:06:06
Чемпіонат U19. 19-Й Тур. Динамо Київ - Чорноморець Одеса Увесь Матч
1-0 Пономаренко (36 хв) 2-0 Кремчанін (49 хв) 3-0 Білий (84 хв) 4-0 Гусєв (88 хв) ДИНАМО: 1. Гудименко, 20. Гусєв, 5. Сизонюк, 4. Захарченко, 6. Котуха, 14. Іщенко, 22. Осипенко, 8. Білий, 7.
44 331
26
04.10.20 1:18
Луческу Про Нічию З Зорею
Головний тренер ДИНАМО після нічиї з ЗОРЕЮ. _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
44 242
17.2
27.11.18 1:59:08
Uyl. Динамо Київ - Андерлехт Бельгія 2:1. Увесь Матч
0:1 Колассен (51 хв.), 1:1 Цітаішвілі (65 хв.), 2:1 Булеца (83 хв., пенальті) ДИНАМО: 1 Кучерук, 20 Скорко, 6 Вівчаренко, 19 Попов (К), 14 Сирота, 10 Булеца, 5 Білошевський, 17 Надольський, 8
44 240
17.3
28.09.20 2:33
Останній Крок До Ліги Чемпіонів!
Київське ДИНАМО провело останнє тренування напередодні вирішального матчу! _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
44 240
11.9
21.02.19 1:52
Ексклюзивне інтерв'ю Ігоря СУРКІСА після "Олімпіакоса"
Президент ФК "Динамо" (Київ) Ігор СУРКІС поспілкувався з DYNAMO WEB TV після перемоги над "Олімпіакосом" (1:0). ___ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
44 138
18
02.11.19 5:12
U14 ДЮФЛУ. Шахтар - ДИНАМО 2:2. Огляд
У 10-му турі вищої ліги ДЮФЛУ динамівці Києва вікової категорії U14 (футболісти 2006-го року народження) в селищі Щасливе зіграли внічию з однолітками із «Шахтаря», програючи за ходом зустрічі 2:0.
Ліга Європи У Києві! Підтримай Динамо!
Попри всі невдачі в останніх матчах, ДИНАМО докладе усіх зусиль, аби вдало стартувати в груповому турнірі Ліги Європи! Допоможи команді розпочати переможну серію!
44 049
68
21.03.21 2:02:51
Live! Чу. Динамо Київ U19 - Рух Львів U19
У 19-му турі молодіжної першості підопічні Ігоря КОСТЮКА приймуть РУХ у неділю, 21 березня, на заміській клубній базі у Віті-Литовській, початок — о 13:00.
44 011
23.8
01.08.21 2:58
Ігор СУРКІС - про здоров'я Луческу, нову форму, збірників та початок сезону
Президент Динамо Ігор Суркіс дав екслюзивний коментар після перемогу киян у чемпіонаті. _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
43 999
8.9
08.07.20 2:21
Володарі Кубку з трофеєм після матчу!
Емоції з роздягальні після здобуття 12-го динамівського Кубку України. _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
43 921
19.6
23.10.20 0:55
Гол! Хет-Трик Шулянського! Динамо U21 - Олександрія U21 3:1!
1:0 Шулянський (1 хв) 1:1 Каранга (28 хв) 2:1 Шулянський (34 хв) 3:1 Шулянський (45+ хв) ДИНАМО: 1 Моргун, 2 Кузик, 3 Боль, 4 Біловар, 5 Михайленко, 9 Мащенко, 10 Ванат, 11 Шулянський, 15 Волошин
43 838
76.2
21.05.19 1:51:49
U-21. Шахтар Донецьк - Динамо Київ 1:1. Увесь Матч
1:0 Мате (7 хв., пен), 1:1 Кравченко (53 хв.) "Динамо" (Київ).
43 674
18.3
18.04.21 2:43
Буяльський: Тиск Окремих Змі Та Поради Сидорчука
Півзахисник київського Динамо Віталій Буяльський поспілкувався з клубним телебаченням після важливої перемоги над Шахтарем. _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ!
43 662
11.5
25.03.19 1:52:36
Тм. Динамо Київ - Полісся Житомир 1:1. Увесь Матч
Під час клубної перерви на матчі збірних ДИНАМО провело товариський матч з "Поліссям". Трансляція з НТБ "Динамо" в Віті-Литовській. _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ!
Тренування напередодні матчу з ЮВЕНТУСОМ
Перші хвилини тренування перед стартом групового етапу Ліги чемпіонів були відкритими для ЗМІ. _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
43 563
10.1
11.03.20 3:30
Незарахований Гол Русина. Ку. Динамо Київ - Олександрія
Арбітр Романов, скориставшись системою VAR, відмінив гол Назарія РУСИНА. Чому саме, поки не зрозуміло. ДИНАМО Київ.
43 561
37.8
30.10.19 0:41
Супер-Гол Сергія Сидорчука! Динамо Київ - Шахтар Донецьк 1:0
Прекрасний гол капітана Динамо у першому таймі кубкового матчу з Шахтарем. Рахунок відкрито! ___ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
43 556
25.5
02.09.22 2:07:26
ЗОРЯ U19 Луганськ - ДИНАМО U19 Київ. Чемпіонат юнацьких команд, 3-й тур 1:6 УВЕСЬ МАТЧ
0-1 Маткевич (18 хв), 0-2 Яцик (25 хв), 0-3 Горбач (62 хв), 0-4 Яцик (68 хв), 1-4 Лобко (60 хв), 1-5 Яцик (72 хв), 1-6 Горбач (78 хв) ДИНАМО: 1 Ігнатенко (г), 3 Боль, 17 Філатов, 8 Бенедюк (к), 22
43 430
23.4
04.10.20 2:06:53
Чу. Динамо Київ U19 - Зоря Луганськ U19 4:1 Увесь Матч
1:0 Боль (13 хв) 2:0 Попов (45+ хв) 3:0 Попов (64 хв) 3:1 Златьєв (84 хв) 4:1 Тлумак (88 хв) ДИНАМО: 1 Ігнатенко, 22 Малиш, 15 Опанасенко, 4 Боль, 2 Кузик, 17 Тлумак, 18 Царенко, 6 Яцик, 19 Волошин
U21. Динамо Київ - Ворскла Полтава 2:2. Увесь Матч
Матч 23-го туру Чемпіонату України U21. Трансляція з НТБ Динамо, с. Віта-Литовська _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
43 263
21.9
23.07.17 3:25
Андрій ЯРМОЛЕНКО: "Гол Мбокані - це клас нападника"
У мікс-зоні ОСК "Металіст" капітан київського "Динамо" розповів про перемогу над принциповим суперником у чемпіонаті України, а почав із реплік про невдачу в двобої за Суперкубок України.
43 213
28.6
03.02.23 2:40
Динамо Київ - Уніря Деж Румунія - 5:1 Найкращі Моменти
Київське «Динамо» продовжує свою підготовку до другої частини сезону в Туреччині. У рамках зимового збору підопічні Мірчі Луческу проводять дворазові тренування та контрольні матчі.
43 190
33.7
13.10.18 1:54:41
Км. Динамо Київ - Арсенал-Київ 0:1. Увесь Матч
13 жовтня, під час клубної перерви на матчі збірних, динамівці зіграли експериментальним складом контрольний поєдинок з клубом "Арсенал-Київ" і мінімально поступились.
43 031
28
06.02.22 20:13
ЗАБАРНИЙ - готель команди, покарання Луческу, дуель з Сиротою
Цей випуск ви повинні подивитися обов'язково, адже вперше на нашому каналі - велике інтерв'ю Іллі Забарного!
42 962
9.3
26.08.20 2:50
Карлос де ПЕНА про здобутий Суперкубок України
Півзахисник київського ДИНАМО Карлос де ПЕНА вважає переломним моментом матчу з ШАХТАРЕМ за СУПЕРКУБОК України те, що киянам вдалося забити два м'ячі у першому таймі при діях на контратаках.