18 Дек 2014
создан
20.02.21 1:14:06
Км. Динамо Київ U13 - Шахтар Донецьк U13 1:1 Увесь Матч
0:1 Чорненький (4 хв) 1:1 Мартинюк (33 хв) У суботу, 20 лютого, у контрольному матчі динамівці зустрінуться з донецьким ШАХТАРЕМ. Початок - о 17:30.
27 910
21.6
13.02.23 25:21
Беніто - Приниження Та Расизм Від Росіян, Викрадення Паспорту, Чому Країни Африки Підтримують Росію?
#Беніто вже три роки живе в Україні, але зараз він лише готується зробити перші кроки у київському "Динамо".
27 827
7.9
18.01.22 2:30
БОЙКО підтримав ДУБІНЧАКА І КУРЙОЗ під час інтерв'ю :)
Перше офіційне інтерв'ю захисника "Динамо" після повернення! Владислав #ДУБІНЧАК про те, як його прийняв рідний колектив та навантаження Луческу на зборах у Іспанії.
27 805
10.2
29.01.17 3:42
КМ. "Динамо" - "Сувон Самсунг Блувінгз" (Південна Корея) 1:1. ОГЛЯД МАТЧУ
Нічия у 4-му контрольному матчі "Динамо" на зборах у Марбельї.
27 743
205.2
20.01.21 1:47
Візит гостинності від керівництва ФК ШАРДЖА
На тренування ДИНАМО завітали топ-менеджери місцевого футбольного клубу ШАРДЖА, який минулого сезону був чемпіоном країни. _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ!
27 705
10.4
23.04.19 5:42
U-21. Динамо Київ - Шахтар Донецьк 2:1 Огляд Матчу
0:1 Топалов (48 хв.), 1:1 Бондар, автогол (51 хв.), 2:1 Супряга (72 хв.) "Динамо" (Київ).
27 679
37.2
17.01.20 10:12
ДИНАМО на зборі: її величність ТАКТИКА
В основній частині вечірнього заняття підопічні Олексія МИХАЙЛИЧЕНКА повністю зосередились на тактичних нюансах, а на завершення - бігова робота.
27 666
15
30.09.20 3:34
Олександр КАРАВАЄВ про перемогу над ГЕНТОМ
Київське ДИНАМО у матчі-відповіді раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів вдруге перемагає бельгійський ГЕНТ, і захисник Олександр КАРАВАЄВ коментує вихід до групового турніру Ліги чемпіонів УЄФА.
27 637
11.3
12.02.21 0:45
Гол! Вікентій Волошин! Динамо U21 - Олімпік U21 6:0
1:0 Ванат (20 хв) 2:0 Ванат (50 хв) 3:0 Назар Волошин (61 хв) 4:0 Вікентій ВОЛОШИН (67 хв) 5:0 Горбач (78 хв) 6:0 Вікентій ВОЛОШИН (90 хв) ДИНАМО: 1 Моргун, 4 Біловар, 5 Михайленко, 6 Вівчаренко, 7
27 582
51
02.08.17 4:24
"Янг Бойз" - "Динамо". Думка Експерта
Заступник головного редактора журнала "Футбол" Андрій Шахов розповів, що чекає на київське "Динамо" у матчі-відповіді з швейцарским "Янг Бойз" на "Стад де Сюісс" у Берні. _ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ!
27 573
54.4
11.03.21 3:55
Циганков І Луческу Про Поразку Від Вільярреалу
Лідер і головний тренер київського ДИНАМО відповідно Віктор ЦИГАНКОВ і Мірча ЛУЧЕСКУ поспілкувались із медіа за підсумками першого матчу 1/8 фіналу Ліги Європи проти іспанського ВІЛЬЯРРЕАЛУ (0:2).
27 544
18.2
12.01.18 2:12
Руслан РОТАНЬ повертається в "Динамо" (Київ)
Півзахисник збірної України, який грав в "Динамо" в 2005-2008 роках, повертається до нашого клубу. ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
27 541
19.4
02.08.19 1:54:05
U21. Фк Львів - Динамо Київ 2:3. Увесь Матч
0:1 Сирота (16 хв.), 1:1 Велвес (31 хв.), 1:2 Ісаєнко (73 хв.), 1:3 Білошевський (79 хв.), 2:3 Савошко (88 хв.) ДИНАМО Київ.
27 498
17.4
12.07.21 3:34
Коли повернення збiрникiв? | Тренерський штаб про дебют ШКУРІНА
Асистент головного тренера київського Динамо Еміл Карас відповів на запитання клубного телебачення про плани підготовки команди, повернення збiрникiв та дебют Шкурiна.
27 455
12.5
05.02.17 2:41
Завершення атаки. Форварди проти захисників
Частину тренування в неділю нападники та захисники вправлялися у виходах віч-на-віч та два на два з подальшим завершенням атаки ударом по воротах.
27 446
57.6
19.10.19 1:59:51
U21. Динамо Київ - Олександрія 1:3. Увесь Матч
0:1 Алмейда Тейшейру (22 хв.), 1:1 Кравченко (31 хв.), 1:2 Новіков (54 хв.), 1:3 Устименко (90+1 хв.) На 57-й хвилині з поля було вилучено Андрієвського (ДИНАМО) На 63-й хвилині з поля було вилучено
27 387
27.8
21.05.15 6:30
Андрій Біба про капітана команди 75-го Віктора Колотова
Підписуйтесь на наш канал: goo.gl/zWo7De Дивіться наші відео: Матчі: goo.gl/mT61n5 Події: goo.gl/gXJ6TE Коментарі: goo.gl/JAZrwn Огляди матчів: goo.gl/mDsK3n
27 362
36.6
08.12.22 2:45
Динамо Київ News. 8 Грудня
Тричі поспіль найкращий Буяльський, зимова перерва "Динамо", допомога Силам оборони України - про це у свіжому випуску клубних відеоновин. _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ!
27 358
18.1
16.07.20 1:25
Гооол! 3:1 Віктор Циганков! Динамо Київ - Зоря Луганськ 3:1
Циганков робить дубль на 34-й хвилині! "Динамо": 1.Бущан, 94.Кендзьора, 26.Бурда, 30.Шабанов, 20.Караваєв, 5.Сидорчук, 8.Шепелєв, 29.Буяльський, 15.Циганков, 14.Де Пена, 7.Вербич.
27 342
50.9
27.07.18 1:58:24
U-21. 2-Ий Тур. Фк Львів - Динамо Київ 1:2. Весь Матч
1:0 Кисленко (29 хв.), 1:1 Алібеков (59 хв.), 1:2 Калітвінцев (74 хв.) У матчі 2-го туру Чемпіонату України U-21 київські динамівці на виїзді грають з ФК Львів.
27 295
18.9
14.09.20 2:03
Остання Підготовка До Аз
Вже завтра київське “Динамо” прийматиме нідерландський АЗ у матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів, а напередодні поєдинку “біло-сині” провели традиційні передматчеві заходи на
27 293
11.4
31.08.23 4:10
Бешикташ Стамбул - Динамо Київ. Лк. Плей-Оф Кваліфікації 1:0 Огляд Матчу
Поступившись у матчі-відповіді плей-оф кваліфікації Ліги конференцій "Динамо" зали шає єврокуби сезону 2023/2024. _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
27 264
34.5
31.08.18 1:34
Ігор СУРКІС про жеребкування Ліги Європи
Президент "Динамо" прокоментував жеребкування команди у Лізі Європи. Нагадаємо, що в груповому турнірі суперниками київського клубу будуть "Астана" (Казахстан), "Рен" (Франція) та "Яблонець" (Чехія).
27 255
30.8
25.04.21 1:27
Гол! Циганков! Динамо - Інгулець 4:0!
1-0 Забарний (4 хв) 2-0 Бєсєдін (14 хв) 3-0 Циганков (48 хв) 4-0 Циганков (70 хв) У неділю, 25 квітня, київське ДИНАМО прийматиме ІНГУЛЕЦЬ у матчі 23-го туру Favbet Ліги сезону 2020/21.
27 230
31.5
24.06.19 5:18
Динамо Вийшло З Відпустки!
У понеділок, 24 червня, київське ДИНАМО офіційно вийшло з відпустки! Гравці найтитулованішого клубу країни розбилися на дві групи і протягом двох днів будуть проходити медогляд в клініці "Борис".
27 161
16.8
24.10.20 0:58
Луческу Про Перемогу Та Повернення Гармаша
Головний тренер про перемогу ДИНАМО _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
27 093
16.9
13.04.22 5:20
Благодійний Матч. Легія Варшава - Динамо Київ 1:3. Найкращі Моменти
Це був перший поєдинок з серії благодійних заходів, мета яких — збір коштів на підтримку України.
27 083
15.6
11.02.21 2:34
Авторитет Луческу | Повернення Рибки | Розіграш Футболки
У четвертій серії нашого влогу ми побачимо повернення екс-воротаря #ДИНАМО Олександра РИБКИ в рідний колектив, а наш ведучий Андрій #Шахов-молодший розіграє серед глядачів футболку з автографами
27 077
7.6
16.02.17 7:50
«Динамо» (U-19) - «Сількеборг» (U-19, Данія) 8:0. Голи!
Розгромною перемогою над данцями команда Юрія МОРОЗА закінчує лютневий навчально-тренувальний збір в Белеку, забивши по чотири м'ячі в кожному з таймів....