18 Дек 2014
создан
04.07.23 3:52
Мегатурнір на тренуванні | Команди Ярмоленка, Шапаренка та Волошина
Цікавий турнір на тренуванні в Австрії. _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
21 954
12.5
11.02.18 6:30
Гравці "Динамо" про завершення іспанського збору
У заключному контрольному матчі на навчально-тренувальному зборі «Динамо» поступилося норвезькому «Сарпсборгу 08».
21 942
28.3
29.05.19 1:57:51
U-21. Фк Олександрія - Динамо Київ 0:1. Увесь Матч
0:1 Петрусенко (37 хв.) "Динамо" (Київ). Стартовий склад: 1 Малиш, 2 Хондак, 3 Романчук, 5 Смирний (К), 8 Завгородній, 13 Петрусенко, 16 Ярош, 17 Білошевський, 20 Шпирка, 22 Білик, 27 Ісаєнко.
21 921
13.5
21.05.18 3:13
ОЛЕГ ГУСЄВ: останній матч за "Динамо"!
Легендарний гравець та капітан київського "Динамо" зіграв свій останній матч за нашу команду. ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
21 906
14.2
18.01.21 6:08
Еміліан Карас Про Підготовку Динамо В Ае
Перший асистент головного тренера ДИНАМО Еміліан КАРАС поділився власною думкою про спаринг із варшавською ЛЕГІЄЮ, а також висловився щодо функціонального стану команди на першому етапі підготовки.
21 895
12
11.07.22 5:08
ДИНАМО прибуло у Францію!
Київське "Динамо" провело перше тренування у Франції. Підопічні Мірчі Луческу прибули до Сен-Прієст, де готуються до двох поєдинків із "Ліоном".
21 890
15
27.02.21 4:21
СУРКІС відзначив свій День народження виходом у фінал
На турнірі Vinnytsya Cup п'ятнадцятирічки київського ДИНАМО оформили вихід у фінал.
21 859
17
23.01.21 5:57
Спеціальний репортаж: про правильні бутси і футбольні мозолі
Головний тренер київського ДИНАМО Мірча ЛУЧЕСКУ на навчально-тренуваних зборах увесь час наголошує, що у футболі дрібниць не буває.
Беньямін ВЕРБИЧ знову забиває!
Словенець відзначається в другому поспіль матчі на тренувальному зборі в Австрії! __ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
21 848
31.1
22.08.21 1:51
ЛУЧЕСКУ: "Дещо лікарі мені забороняють, але командою керувати вже можу!"
Головний тренер "Динамо" про своє повернення на стадіон та перемогу киян над "Десною". _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
21 844
11.1
02.02.19 0:48
Гол! Тм. Динамо Київ - Цска Софія 2:0. Беньямін Вербич!
1:0 Циганков (3 хв.), 2:0 Вербич (36 хв.) Склад "Динамо" на 1-й тайм: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Шепелев, Буяльський, Че Че, Циганков, Вербич, Соль.
21 837
75.5
45 дней 2:15
КАРПАТИ U19 – ДИНАМО U19 | Аналіз гри від Ігоря Костюка
У третьому турі молодіжного чемпіонату України динамівці зустрічалися у Львові з «Карпатами».
21 828
19.2
18.08.23 4:56
«Динамо» – «Аріс» - 2:1 (6:5 по пен.). Післяматчева пресконференція
До вашої уваги пресконференція головного тренера «Динамо» Мірчі Луческу після матчу-відповіді 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Конференцій проти грецького «Аріса», який пройшов у Бухаресті на
21 806
13.7
30.07.21 1:23
Удари, що приносять задоволення
Готуючись до матчу з ВЕРЕСОМ, на завершення вечірнього тренування динамівці КИЄВА мали удари по воротах, в довільній формі, за бажанням і в задоволення
21 778
8.7
51 день 5:56
Яскрава баталія в Рівному | Що було під час та після матчу?
Дивіться сюжет з першого матчу киян у новому сезоні чемпіонату України. Гра «Верес» – «Динамо» у Рівному.
21 775
15.4
27.05.20 2:36
Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО про матч із Олімпіком
Головний тренер київського ДИНАМО оцінив рівень готовності своїх підопічних до рестарту чемпіонату України, а також пояснив, чому вони зіграли в котрольному матчі два тайми по тридцять хвилин.
21 773
13.7
09.02.19 1:39:03
Кубок Дюфлу. U-16 Динамо Київ - U-15 Шахтар Донецьк 1:0. Увесь Матч
1:0 Волошин (10 хв.) Зимовий КУБОК ДЮФЛУ. 1-й стиковий матч 2-го етапу турніру. Пряма трансляція з манежу НТБ "Динамо". _______________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ!
21 765
16.4
21.10.17 2:00:13
U-21 - Динамо Київ - Шахтар Донецьк 0:2. Повний Матч
89' Дудік 92' Зінкевич _____________________________________________________________ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ!
21 752
35.4
27.12.19 3:36
Найкращі Голи Динамо 2019-Го!
Пропонуємо Вашій увазі добірку найкращих, на наш погляд, голів команди у 2019 році.
21 732
18.1
26.04.19 2:01:35
U-19. Зоря Луганськ - Динамо Київ 2:3. Увесь Матч
0:1 Біловар (3 хв.), 1:1 Кулик (10 хв.), 1:2 Ісаєнко (16 хв.), 2:2 Кулик (50 хв.), 2:3 Ісаєнко (64 хв.) На 36-ій хвилині Ісаєнко (Динамо) не реалізував пенальті (голкіпер) "Динамо" (Київ).
21 731
21
05.07.17 0:41
ГОЛ! "Динамо" Київ - "Університатя" Крайова 1:0. Дьємерсі МБОКАНІ!
"Динамо" відкриває рахунок на 68-і хвилині! Мбокані знову забиває за "Динамо" після тривалої перерви!
21 725
206.6
26.07.17 2:00
Аді Хюттер про поразку від "Динамо"
Головний тренер "Янг Бойзу" Аді Хюттер дав коментар ЗМІ після поразки від "Динамо" (1:3). _ ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ!
21 721
54.9
20.07.18 2:23
Одеса зустрічає "Динамо"!
В Одесі все готово до розіграшу Суперкубка України 2018!
21 719
22.8
12.08.17 1:59:35
U-19. "Динамо" Київ - "Шахтар" Донецьк 2:0. Увесь Матч
1:0 Вадим МАЩЕНКО (79 хв.), 2:0 Вадим МАЩЕНКО (90+3 хв.) Матч 2-го туру чемпіонату України U-19 між командами «Динамо» (Київ) та «Шахтар» (Донецьк). Трансляція з УТБ "Динамо" в с. Чапаївка.
21 701
30.7
02.09.22 4:17
ЗОРЯ U19 Луганськ - ДИНАМО U19 Київ. Чемпіонат юнацьких команд, 3-й тур 1:6 НАЙКРАЩІ МОМЕНТИ
У п'ятницю, 2 вересня, у рамках третього туру чемпіонату юнацьких команд київське «Динамо» зіграло із луганською «Зорею».
21 686
24.9
21.08.18 3:58
ДИНАМО Київ - у Амстердамі!
Без права на помилку! Київське "Динамо" прибуло до столиці Нідерландів напередодні першого матчу з місцевим "Аяксом". ПІДПИШИСЬ на КАНАЛ! goo.gl/zWo7De
21 680
17.8
31.07.19 3:30
Олександр ХАЦКЕВИЧ: "Ми ведемо пошуки гравця"
На старті нового чемпіонату Української Прем'єр-ліги у Львові київське ДИНАМО здобуває "раціональну" перемогу.
21 678
15.6
69 дней 3:01
Ігор СУРКІС: «За останні роки – це найважливіша перемога, яка може бути»
Президент «Динамо» Ігор Суркіс поділився переможними емоціями. Розповів, як привітав команду після шаленого матчу та пояснив, чому це настільки потрібен результат.