2 Фев 2017
создан
21.04.22 2:49
Ой, у лузі червона калина. Легендарна пісня на матчі Клуж – Динамо
Пісня, що змушує вірити в Україну. Перед благодійним матчу Клуж – Динамо її виконали Руслана, Юлія Саніна (The Hardkiss), Катерина Павленко (Go_A) і DOROFEEVA. Послухайте, це неймовірно!
2 545 320
16.9
30.10.19 2:44:53
Динамо – Шахтар. Кубок України. Повний матч
Пряма трансляція матчу Динамо - Шахтар. 1/8 фіналу Кубка України Прямая трансляция матчу Динамо - Шахтер.
1 863 592
33
15.09.20 2:36:31
Динамо – АЗ. Ліга Чемпіонів. Студія і повний матч
Старт Динамо у кваліфікації Ліги Чемпіонів Більше новин у нас на сайті ( bit.ly/2xURnSx). 00:00 Передматчева студія з О.Новаком та В.Адаменком 33:42 Перший тайм 01:28:23 Перерва.
1 629 265
11.3
04.07.20 3:26:21
Динамо – Шахтар. Повний Матч
Велика трансляція Динамо – Шахтар з НСК Олімпійського ФутболХаб розігрує PlayStation 4 🔥🔥🔥 з трьома іграми і джойстиком у комплекті. Вже хочеш пограти і стати переможцем?
1 596 046
18
20.08.18 4:29
Народження тренера. Унікальна розмова Шевченка з Лобановським
Ось як народжувався тренер Андрій Шевченко. Мілан, 2000 рік. Динамо прилетіло у Італію зіграти з Міланом, за який виступав Шевченко. Дивись унікальну розмову Шевченка з Лобановським.
759 382
25.2
03.11.19 6:12
Динамо – Шахтар. Жерсон скандалить з Михайличенком
Динамо - Шахтар. Кубок України Матюки тренерів, удари Жерсона кулаками та претензії Сидорчука Михайличенку. Кращі моменти матчу з лави запасних Динамо.
702 166
31.9
03.03.21 3:37:15
Динамо – Колос. Кубок України. Студія перед грою і ПОВНИЙ МАТЧ
1/4 фіналу – доля пів фінальної путівки визначиться в одному матчі Більше новин у нас на сайті ( bit.ly/2xURnSx​). InStat.
673 730
20.3
08.11.20 2:51:15
Динамо – Шахтар. Студія і повний матч
Українське класичне – вже у 9 турі чемпіонату України. Дивись у прямому ефірі! Більше новин у нас на сайті ( bit.ly/2xURnSx).
639 141
9.9
13.06.20 3:01:11
Зоря – Динамо. Повний Матч
Центральний поєдинок 26 туру УПЛ. Битва за срібло. Зоря проти Динамо. Переходьте на наш твіттер ( twitter.com/FootballHub_Ua) і дізнавайтеся про класні акції від наших партнерів.
588 386
23.2
03.10.21 2:24:56
Дивіться пряму трансляцію українського КЛАСИЧНОГО Динамо – Шахтар у 10-му турі чемпіонату України. Перший бій за чемпіонство.
582 795
8.1
20.09.20 2:34:22
Зоря – Шахтар. Студія і повний МАТЧ
Центральний матч 3 туру Зоря – Шахтар. Дивіться у прямому ефірі на FootballHub.
572 610
9.6
31.10.20 2:23:47
Дніпро-1 – Динамо. Студія і повний матч
Центральний матч 8 туру чемпіонату України. Дивіться Дніпро-1 – Динамо у прямому ефірі.
563 482
14.2
14.03.21 2:43:10
Зоря – Динамо. Студія і ПОВНИЙ МАТЧ
Центральний матч туру. А можливо, і сезону. Дивіться Зоря – Динамо о 17:00 у прямому ефірі. InStat.
558 364
10.6
16.12.19 2:02
Неймовірне виконання гімну. Тіна Кароль на футболі в Чернігові
Десна - Динамо. Гімн України у виконанні Тіни Кароль. Це відео можна дивитися безкінечно. Як Тіна Кароль виконала гімн і зарядила на гру футболістів. Юхим Конопля підтвердив!
557 557
16.6
10.08.19 8:29
Динамо – Шахтар. Бійки, копняки, вилучення
Всеукраїнська битва непримиренних суперників. Матчі, котрі практично ніколи не обходяться без вилучень, походів стінка на стінку чи ударів нишком.
535 969
33.7
15.08.19 2:02:11
Зоря – ЦСКА Софія. Ліга Європи. Повний матч
Пряма трансляція. Кваліфікація Ліги Європи. Зоря - ЦСКА Софія.
526 569
20.7
28.02.20 10:03
Дніпро-1 - Динамо. Короткий огляд
Неймовірний матч Дніпро-1 - Динамо. Короткий огляд, який ледве можна вмістити в 10 хвилин. Багато голів, рішення Катерини Монзуль за допомогою ВАР і неймовірний Супряга.
525 117
26.9
256 дней 3:44:53
Динамо – Бешикташ. Ліга Конференцій. Пряма Трансляція
Київському Динамо залишилося пройти останній раунд до групового етапу Ліги конференцій. В суперниках грізний турецький колектив – Бешикташ.
521 496
13.6
08.08.21 2:49:51
ТОПове українське протистояння вже у третьому турі УПЛ! Гість студії – Роберто Моралес Більше новин у нас на сайті: footballhub.com.ua InStat.
Динамо – Львів. Студія і повний матч
Динамо не має часу перепочити. Вони пройшли АЗ в кваліфікації Ліги Чемпіонів і перед матчем із Гентом зіграють в чемпіонаті з ФК Львів. Дивись матч третього туру чемпіонату України.
512 646
12.3
01.06.22 2:20:35
Шотландія – Україна. Коментар Сергія Притули і Вадима Скічка. Збираємо на ЗСУ!
Для того, щоби перерахувати комфортну для вас суму, користуйтеся qr-кодом в трансляції, а також за посиланням send.monobank.ua/jar/1283iHXvsQ Не лише вболіваємо разом за збірну України у
510 635
23.8
18.05.21 39:33
Мірча Луческу. ВІДВЕРТО про нове Динамо. Спецвипуск Циганик Live
Інтерв’ю Луческу, на яке ми чекали протягом року.