11 Окт 2011
создан
107 дней 1:50
Словаччина – Україна. Чемпіонат Європи, груповий етап / Гол Шапаренка
У матчі групового етапу Євро 2024 збірна Словаччини грає проти команди України. Микола Шапаренко зрівняв рахунок у матчі.
29 170
20.2
107 дней 11:25
Словаччина – Україна. Чемпіонат Європи, груповий етап (розбір першого тайму) / STUDIO EURO 2024
У матчі Євро 2024 збірна Словаччини зіграє проти команди України. У етері програми STUDIO EURO 2024 ведучі будуть обговорювати всі найважливіші епізоди першого тайму. Початок етеру о 16:45.
64 404
41
107 дней 53:44
Словаччина – Україна. Чемпіонат Європи, груповий етап (перший тайм) / STUDIO EURO 2024
У матчі Євро 2024 збірна Словаччини зіграє проти команди України. У етері програми STUDIO EURO 2024 ведучі будуть обговорювати всі найважливіші епізоди поєдинку. Початок етеру о 16:00.
171 897
41.3
107 дней 1:51
Словаччина – Україна. Чемпіонат Європи, груповий етап / Гол Шранца
У матчі групового етапу Євро 2024 збірна Словаччини грає проти команди України. Іван Шранц відкрив рахунок у матчі.
28 969
49.3
107 дней 1:50:52
Словаччина – Україна. Чемпіонат Європи, груповий етап / STUDIO EURO 2024
У матчі Євро 2024 збірна Словаччини зіграє проти команди України. Перед поєдинком дивіться STUDIO EURO 2024. Початок етеру о 14:00.
161 765
23.4
107 дней 14:17
Аргентина – Канада. Кубок Америки, груповий етап / Огляд матчу
У матчі групового етапу Кубка Америки збірна Аргентини перемогла Канаду.
228 337
22.9
108 дней 13:04
Іспанія – Італія. Чемпіонат Європи, груповий етап / Огляд матчу
У матчі групового етапу Євро 2024 збірна Іспанії мінімально перемогла команду Італії.
513 269
22.3
108 дней 1:53:46
Іспанія – Італія. Чемпіонат Європи, груповий етап / STUDIO EURO 2024
У матчі Євро 2024 збірна Іспанії зіграє проти команди Італії. У етері програми STUDIO EURO 2024 ведучі будуть обговорювати всі найважливіші новини перед поєдинком.
76 493
27.4
108 дней 11:08
Данія – Англія. Чемпіонат Європи, груповий етап / Огляд матчу
У матчі групового етапу Євро 2024 збірна Данії та Англії зіграли унічию.
308 384
20.1
108 дней 2:19
Данія – Англія. Чемпіонат Європи, груповий етап / Гол Кейна
У матчі групового етапу Євро 2024 збірна Данії грає проти Англії. Голом у складі збірної Англії відзначився Гарр Кейн.
12 158
21.8
108 дней 12:15
Словенія – Сербія. Чемпіонат Європи, груповий етап / Огляд матчу
У матчі групового етапу Євро 2024 збірні Словенії та Сербії зіграли внічию.
268 800
21.6
109 дней 11:57
Шотландія – Швейцарія. Чемпіонат Європи, груповий етап / Огляд матчу
У матчі групового етапу Євро 2024 збірні Шотландії та Швейцарії зіграли унічию.
280 817
20.7
109 дней 1:55:59
Шотландія – Швейцарія. Чемпіонат Європи, груповий етап / STUDIO EURO 2024
У матчі Євро 2024 збірна Шотландії зіграє проти команди Швейцарії. У етері програми STUDIO EURO 2024 ведучі будуть обговорювати всі найважливіші поєдинку.
49 813
25.3
109 дней 12:35
Німеччина – Угорщина. Чемпіонат Європи, груповий етап / Огляд матчу
У матчі групового етапу Євро 2024 збірна Німеччини переграла Угорщину.
405 542
21.1
109 дней 14:50
Хорватія – Албанія. Чемпіонат Європи, груповий етап / Огляд матчу
У матчі групового етапу Євро 2024 збірні Хорватії та Албанії зіграли внічию.
325 884
18.7
110 дней 12:56
Португалія – Чехія. Чемпіонат Європи, груповий етап / Огляд матчу
У матчі групового етапу Євро 2024 збірна Португалії перемогла команду Чехії.
488 229
19.9
110 дней 1:56:16
Португалія – Чехія. Чемпіонат Європи, груповий етап / STUDIO EURO 2024
У матчі Євро 2024 збірна Португалії зіграє проти команди Чехії. Перед поєдинком дивіться STUDIO EURO 2024. Початок ефіру о 20:00.
78 667
27.9
110 дней 13:03
Туреччина – Грузія. Чемпіонат Європи, груповий етап / Огляд матчу
У матчі групового етапу Євро 2024 збірна Туреччини перемогла Грузію.
345 088
18.2
111 дней 11:39
Австрія – Франція. Чемпіонат Європи, груповий етап / Огляд матчу
У матчі групового етапу Євро 2024 збірна Франції перемогла Австрію.
331 594
22.4
111 дней 13:29
Бельгія – Словаччина. Чемпіонат Європи, груповий етап / Огляд матчу
У матчі групового етапу Євро 2024 збірна Бельгії програла Словаччині.
442 833
22.6
111 дней 1:13:01
Румунія – Україна. Чемпіонат Європи, груповий етап (аналіз матчу) / STUDIO EURO 2024
У матчі Євро 2024 збірна Румунії зіграє проти команди України. У етері програми STUDIO EURO 2024 ведучі будуть обговорювати всі найважливіші поєдинку.
102 895
20.5
111 дней 13:57
Румунія – Україна. Чемпіонат Європи, груповий етап / Огляд матчу
У матчі групового етапу Євро 2024 збірна України програла Румунії.
530 640
26.1
111 дней 51:31
Румунія – Україна. Чемпіонат Європи, груповий етап (другий тайм) / STUDIO EURO 2024
У матчі Євро 2024 збірна Румунії зіграє проти команди України. У етері програми STUDIO EURO 2024 ведучі будуть обговорювати всі найважливіші епізоду другого тайму. Початок другого тайму о 17:00.
226 092
40.5
111 дней 2:38
Румунія – Україна. Чемпіонат Європи, груповий етап / Третій гол Румунії
У матчі групового етапу Євро 2024 збірна Румунії грає з головною командою України. До вашої уваги третій гол Румунії.
27 344
51.1
111 дней 2:00
Румунія – Україна. Чемпіонат Європи, груповий етап / Другий гол Румунії
У матчі групового етапу Євро 2024 збірна Румунії грає з головною командою України. Румунія удруге забиває.
13 319
50
111 дней 10:22
Румунія – Україна. Чемпіонат Європи, груповий етап (розбір першого тайму) / STUDIO EURO 2024
У матчі Євро 2024 збірна Румунії зіграє проти команди України. У етері програми STUDIO EURO 2024 ведучі будуть обговорювати всі найважливіші епізоди першого тайму. Початок першого тайму о 16:45.
52 569
31.8
111 дней 56:46
Румунія – Україна. Чемпіонат Європи, груповий етап (перший тайм) / STUDIO EURO 2024
У матчі Євро 2024 збірна Румунії зіграє проти команди України. У етері програми STUDIO EURO 2024 ведучі будуть обговорювати всі найважливіші епізоди поєдинку. Початок першого тайму о 16:00.
262 217
37.9
111 дней 1:54
Румунія – Україна. Чемпіонат Європи, груповий етап / Перший гол Румунії
У матчі групового етапу Євро 2024 збірна Румунії грає з головною командою України. Румунія відкриває рахунок у поєдинку.
27 627
53
111 дней 2:28
Румунія – Україна. Чемпіонат Європи, груповий етап / Гімн України
У матчі групового етапу Євро 2024 збірна Румунії грає з головною командою України. До вашої уваги виконання гімну України перед матчем.
12 887
29.7
111 дней 1:49:51
Румунія – Україна. Чемпіонат Європи, груповий етап / STUDIO EURO 2024
У матчі Євро 2024 збірна Румунії зіграє проти команди України. Перед поєдинком дивіться STUDIO EURO 2024. Початок ефіру о 14:00.