Локомотива - Ворскла - 0:0. Чому полтавчани не виправдали звання фаворита в єврокубковому матчі

1 076
35.9
Опубликовано 31 июля 2016, 21:10
UA - Локомотива - Ворскла - 0:0. Чому полтавчани не виправдали звання фаворита в єврокубковому матчі. Новачки, про яких казав Сачко, не вразили. У першому таймі Зарічнюк та Кобахідзе віддали всього по три точні передачі вперед. Ще один гравець атакувальної ланки, Хльобас, за перші 45 хвилин не завдав жодного удару по воротах та лише раз торкнувся м’яча у штрафному майданчику суперника.Випуск Профутбол за 31 липня 2016 року

RU - Локомотива - Ворскла - 0:0. Почему полтавчане не оправдали звание фаворита в еврокубковом матче. Новички, о которых говорил Сачко, не впечатлили. В первом тайме Заричнюк и Кобахидзе отдали всего по три точных передачи вперед. Еще один игрок атакующего звена, Хльобас, за первые 45 минут не нанес ни одного удара по воротам и только раз коснулся мяча в штрафной площадке соперника. Выпуск Профутбол за 31 июля 2016 года