МИ - переможці Odesa Cup-2021!

3 236
7.2
Опубликовано 26 марта 2021, 22:55
Перемігши у півфіналі «Зміну» 2:1, «Динамо» U9 на Odessa Cup, що проходить в Одесі, продовжило боротьбу за перемогу та головний трофей.

У фінальному матчі підопічні Юрія Ястребінського та Сергія Журавльова зустрілися з київським «Чемпіоном», який у паралельному півфіналі переміг криворізький «Гірник» 4:0.

Після завершення турніру відбулася урочиста церемонія нагородження учасників та переможців змагань. Організатори турніру відзначили цінними нагородами найкращих гравців у різних номінаціях.

Серед них опинилися і представники нашої команди. Найкращим півзахисником турніру став Назарій Ульченко. А найкращим гравцем турніру загалом було визнано Данила Трегубчука!

Також наша команда отримала від організаторів кубок та золоті медалі змагань.