БЛАГОДІЙНИЙ МАТЧ ЗІРОК: Бєдняков, Вацко, Ласточкін, Клопотенко / Пряма трансляція поєдинку

59 725
15.3
Опубликовано 18 декабря 2023, 19:24
Збір на пікап для 143-ї окремої стрілецької бригади.
Мета – 300 000 грн.

Банка: send.monobank.ua/jar/LuPrXz6DP
Номер картки банки: 5375 4112 1094 3838

Опції, які можна придбати і активувати за фіксований донат в Матчі Зірок (кожна опція може бути активована лише один раз за матч):

3333 грн – Травма. Глядач донатом може «травмувати» одного гравця який не гратиме 3 хвилини. Він просто лягає на полі ніби травмований на тому місці, де і знаходився і зображає муки від травми

4000 грн – Сліпий лайнсмен. Донат на цю суму активовує гру без офсайдів на 5 хвилин.

4444 грн – Воротар наосліп. Донатер обирає команду, та на 5 хвилин, воротар обраної команди надягає пов’язку на очі– та гра йде далі.

5000 грн – Особистий простір. Одному з гравців дають широкий обруч, який він тримає на рівні поясу. З ним він має грати 3 хв.

5555 грн – Запасні на полі. Донатер обирає команду, яка на 5 хвилин випускає всіх гравців з заміни у поле.

6000 грн – Ілюзія свята. Глядач за донат обирає гравця, який впродовж 2 хвилин буде святкувати гол, якого не було. Гра в цей час продовжується.

6666 грн – Симпатія рефері. Донатер обирає команду, за яку на 5 хвилин, рефері та бригада арбітрів, будуть допомагати - фізично грати.

7777 грн – Ворота під охороною. Донатер обирає команду, для якої активує цю опцію.
Представники охоронної компанії «Венбест» встають на ворота на 5 хвилин разом із голкіпером обраної команди.

8888 грн – Пенальті з центру поля. При замовленні цієї опціі, гра зупиняється, та обраний донатером гравець команди пробиває пенальті з центра поля по пустих воротах суперника

9999 грн – Буліт. При замовленні цієі опціі, гра зупиняється, та обраний донатером гравець команди з центру поля виходить 1 на 1 з воротарем суперника

11111 – Пенальті. Замовлення класичного виконання пенальті для гравця тієї чи іншої команди.

Загальна сума на банці (опція активовується при досягненні відповідної загальної суми на банці):

50000 – протягом 5 хвилин гра відбувається гімнастичним мʼячем
100000 – команди 5 хвилин грають руками (зараховується тільки гол головою. Опція скасовується після забитого голу)
150000 – протягом 5 хвилин кожен гол рахується за 2
200000 – протягом 5 хвилин воротарям заборонено знаходитися у власному штрафному майданчику
250000 – команди 5 хвилин грають 14 на 14
300000 – команди 5 хвилин грають танцюючи, бо мета збору досягнута

Благодійний Матч Зірок – головна подія 2-го туру Української футбольної медіаліги.

18 грудня о 19:00 на поле манежу НТБ «Арсенал» у Щасливому вийдуть зірки телебачення, гумору, шоу-бізнесу та спорту, щоб зібрати кошти на пікап для 143-ї окремої стрілецької бригади.

На перебіг Матчу Зірок впливатимуть своїми донатами глядачі. Різні челенджі та ускладнення будуть активовуватися через комбіноване донат-меню. Глядачі зможуть, наприклад, придбати пенальті для того чи іншого гравця, виконання булліту, скасування офсайдів, чисельну перевагу для якоїсь команди і таке інше. Також при досягненні круглих сум на банці, будуть активовуватися інші додаткові опції, наприклад, гра руками, заміна мʼяча і таке інше.

Участь у Матчі Зірок візьмуть Ігор Ласточкін, Андрій Бєдняков, Віктор Вацко, Олександр Волошин, Євген Клопотенко, Віталій Гордієнко, Артем Дамницький, Катерина Нікітіна, Володимир Черняк, Олександр Степаненко, Вадим Олійник та багато інших цікавих особистостей з різних сфер.

#БлагодійнийМатчЗірок #ТрансляціяМатчу #ЗСУ #Бєдняков #Вацко #Ласточкін #Клопотенко #Футбол20 #Футбол

Якщо ви до нас лише приєдналися – нумо знайомитися 🙂

«Футбол 2.0» – це нова інноваційна платформа, де кожен український глядач отримає відсортований та якісно оформлений футбольний контент (огляди матчів, ключові події поєдинків та інші моменти футбольних протистоянь найкращих ліг світу).